Motosiklet sürücüsünün riskli yolculuğu

Her gün binlerce vasıtanın yoğun biçimde kullandığı Bitlis-Bingöl karayolunda bir motosiklet sürücüsünün yaptığı riskli hareketler, yurttaşlar tarafından cep telefonu ile saniye saniye kaydolundu. Görüntülerde, zaman zaman ayaklarını pedallardan yukarıya kaldırıp motosikletin üzerine uyuyan sürücü zaman zaman da vasıtalar arasından makas atarak ilerliyor. Kask takmadan kmlerce yol giden sürücü, önünde izleyen taşıtları da sollamaya çalışıyor. Zaman zaman ellerini de vazgeçerek yoluna devam eden sürücü, sanki kazaya davetiye çıkarıyor. Yoldan geçen vasıta sürücülerinin afallamış bakışları arasında riske aldırış etmeden son hız ilerleyen motosiklet sürücüsünün hareketleri sanki vicdanları ağızlara getiriyor. Kmlerce bu riskli yolculuğu devam ettiren motosiklet sürücüsünün görüntülerdeki rahat tutumları ise sanki ‘bu kadarına da pes’ dedirtiyor. Süratini zaman zaman 140 kmye kadar çıkartan motosiklet sürücüsünü görüntüleyenler ise onu fobi dolu gözlerle izledi.
Öbür vasıta sürücülerine aldırış etmeyen motosiklet sürücüsü, trafikte riskli hareketlerine devam ederek bir vakit sonra gözden kayboldu.

Hakan Okay
 

var meta = document.createElement(‘meta’); meta.name = “referrer”; meta.content = “no-referrer”; document.getElementsByTagName(‘head’)[0].appendChild(meta);

jwplayer.key=”N8zhkmYvvRwOhz4aTGkySoEri4x+9pQwR7GHIQ==”;
jwplayer(“BotExtraPlayer59ad31de77851”).setup({
file: ‘//video.cdn.iha.com.tr/Contents/files/2017/36/1bf10614c25f9ad76052212a19d5f288.mp4’,
image: ‘http://image.cdn.iha.com.tr/Contents/images/2017/36/2162306.jpg’,
type: “video/mp4”,
primary: ‘html5’,
width: ‘100%’,
height: ‘360px’,
abouttext: ‘Botextra çoklu bot sistemi’,
aboutlink: ‘//botextra.com’,
});

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

firma iletisim