Sakarya’da feci kaza!

Edinilen bilgilere göre, Adapazarı ilçesi Karasu – Adapazarı karayolu Demirbey mevkiinde itfaiyeci olan ve izne çıktığı belirtilen İ.H. yönetindeki 41 EE 254 plakalı araba, aynı güzergaha giden ve önünde seyir halinde olan Harbi S. yönetindeki 54 PG 385 plakalı arabaya çarptı.

Çarpışmanın tesiriyle 54 PG 385 plakalı araba yol kenarında bulunan darı tarlasına uçtu. Tarlaya uçan arabada bulunan 1’i bebek 2 çocuk toplam 5 şahıs bulunduğu yerde sıkıştı. Vaziyeti gören öbür sürücüler hemen sıhhat ve itfaiye takımlarına haber verdi. Hadise yerine çok rakamda sıhhat takımı sevk edildi.

Hadise yerine gelen Sakarya Megakent Belediyesi İtfaiye takımlarınca arabada sıkışan ve yaralanan Harbi S. 35, Aysun S. 28 ile çocukları Yiğitcan S. 11, Poyraz S. 9 ve 2 aylık bebekleri Simay Berfin S. sıkıştıkları yerden çıkartılarak sıhhat takımlarına teslim edildi. Sıhhat takımlarınca yaralılar hadise yerinde yapılan ilk müdahalenin ardından Sakarya Eğitim ve Araştırma Sağlık Kurumuna kaldırarak rehabilitasyon altına aldı. Yaralılardan 2 aylık bebek Simay Berfin S.’nin vaziyetinin ağır olduğu bilindi.

Öte yandan, darı tarlasına uçan arabanın parçalayan parçaları ve plakası jandarma ve yurttaşlar tarafından aranarak bulunurken, kazayla alakalı tahlil sürüyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

firma iletisim